1. Strona główna
  2. Kontakt
  3. Oferta
  4. Polecamy
  5. Lokalizacja
NASZE PRODUKTY:

Ocynkowane panele ogrodzenioweZ powodu trwałości, estetycznego wykonania oraz dobrego stosunku ceny do jakości panele te cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Możliwość wyboru specyficznego rodzaju, czy koloru paneli pozwoli Ci na złożenie w pełni spersonalizowanego zamówienia.Zestaw "Cegła" oraz zestaw "Piaskowiec"

Zestawy te, obejmujące słupek betonowy 2,3m oraz cztery płyty z wybranego wzoru, są niemal fundamentem ogrodzeń w firmie Kalbet. Kilkanaście tysięcy wyprodukowanych i zamontowanych przęseł o powyższych wzorach pozwoliło nam doprowadzić proces produkcji do perfekcji. Nie bez powodu jest to nasz bestseller. Książkowy przykład na to, czego zapewne potrzebujesz - solidny betonowy, a w dodatku ładny płot.

Czy wiesz, że.....

Przez ostatnie 5 lat zamontowaliśmy ponad 1500 różnorodnych wiat i ogrodzeń.             Każdemu z naszych klientów poświęcamy tyle samo uwagi, wielkość jego zamówienia nie ma dla nas znaczenia.             Nasze usługi są kompleksowe - Od pomiaru terenu pod ogrodzenie, przez produkcję po dostarczenie go we wskazane miejsce wraz z montażem.             W przeciągu ostatnich trzech lat nie przyjęliśmy żadnej reklamacji, co do zamontowanego przez nas ogrodzenia.

Designed by Emanuel Kalka